ליצירת קשר

  PURE – בריכה עם סקימרים לסינון המים

  בריכה זו היא בריכת בטון המגיעה עם סקימרים מובנים בתוכה. סקימרים הם מכשירים ייחודיים הפועלים כמסננים ומנקים את הבריכה מלכלוך, בעיקר מהטבע – עלים, זרדים, ענפים ושאר פסולת.

  הסקימר מסלק לכלוך במהירות וביעילות ושומר על הבריכה נקייה, משפר את איכות המים וצלילותם ובכך משפר את חוויית השחייה. הסקימר נחשב למשאבת המים האיכותית ביותר, סוג הסינון שלו ייחודי ומאפשר את ניקוי הבריכה ללא פגיעה במפלס המים. הוא שואב את הלכלוך ומזרים מים נקיים לתוך הבריכה.

  סקימרים הם מעולים במיוחד לבריכות חיצוניות – הלכלוך שמצטבר בבריכה סותם את המשאבות והמסננים ומעכיר את המים. הסקימר מייעל את תהליך התחזוקה, והוא משמעותי בחיסכון במים, ומפחית את השימוש בכלור וחומרים מזיקים נוספים.

  בריכת סקימרים

  הקיץ כבר כמעט כאן ואתם רוצים שתהיה לכם אפשרות ליהנות מהגינה שלכם כמה שיותר? תמיד היה לכם חלום לבנות בריכה בגינה? אם כך, הגיע הזמן שתעשו זאת! בימינו בניית בריכה בגינה זה מסוג אותם הדברים שאפשר לעשות הרבה יותר בקלות מאשר בעבר. זה הרבה יותר נפוץ, בין אם מדובר על בריכת סקימרים ובין אם מדובר על בריכות אחרות. כל מה שאתם צריכים זה לקבל שירות מאנשי המקצוע הכי טובים שיש, אז למה אתם מחכים? מחפשים מישהו שיוכל ללוות את פרויקט בניית הבריכה שלכם? מישהו שתוכלו לסמוך עליו בעיניים עצומות? הכירו את קבוצת אגם – הכתובת הנכונה שלכם לבניית בריכת החלומות שתמיד רציתם שתהיה לכם בגינה.

  מה זו בריכת סקימרים?

  כל מי שכבר ניסה לתפעל בריכה בעבר יודע לומר שאחד מהדברים הכי חשובים שיש, זה לסנן את המים. כל עוד לא מדובר על בריכה מתנפחת, אנחנו הרי לא רוצה לרוקן אותה בסוף כל יום. אנחנו רוצים שהיא תעמוד ימים ארוכים, עם מים, כלור וכל מה שצריך כדי להבטיח שהשימוש בה יהיה תקין. הסינון והשאיבה של המים הם למעשה האתגר הגדול ביותר בתפעול של כל בריכה. במקרה של בריכת סקימרים אנחנו מדברים על בריכה עם מסננת חכמה וייחודית. בבריכה כזאת אפשר למצוא תמיד מים נקיים במיוחד, כך שברור מדוע גם במקרה שלכם זו יכולה להיות בחירה טובה.

  איפה אפשר לקנות בריכות כאלה?

  האפשרות של בריכת סקימרים נשמעת לכם טובה? מעוניינים גם אתם לבנות בבריכת בריכה כזאת וליהנות ממנה כבר בקיץ הקרוב? אתם צודקים, ולא כדאי לדחות זאת למחר. אם אתם מחפשים חברה שתוכל להציע לכם מגוון רחב של בריכות בהתאמה אישית, כולל ייעוץ וליווי לכל אורך הדרך, אתם מחפשים את קבוצת אגם. עם יותר מ15 שנות ניסיון בתחום של בניית בריכות בטון, אתם תראו כבר מהרגע הראשון שכאן אתם בידיים טובות. יש לכם עוד שאלות? רוצים לקבל פרטים נוספים על תהליך העבודה? התקשרו למספר: 054-9291917 ותראו שאנשי המקצוע של החברה יעשו הכול כדי שתצאו כמה שיותר מרוצים.

  היתרונות שלנו

  כל אנשי המקצוע שאתה צריך תחת קורת גג אחת

  בריכות בטון איכותיות ובטיחותיות

  עיצוב בריכה בהתאמה אישית

  דגמים לבריכות בטון נוספים

  שיווק אינטרנטי לעסקים שיווק אינטרנטי לעסקים