ליצירת קשר

  חיטוי מים בטכנו' UV

  חיטוי בריכת השחייה הוא חשוב מאין כמותו, בין אם מדובר בבריכה ציבורית או פרטית – לכלוך, אבק, מזיקים, מעופפים, עלים, וכל דבר שיכול לעוף באוויר ולנחות בתוך הבריכה שלכם, יכול לזהם אותה, להעכיר את המים ולהפוך אותה ללא בטוחה לשחייה. כמובן שגם חשוב שהמים עצמם לא יישארו עומדים, ויש לסנן ולהחליף אותם כדי למנוע זיהומים.

  כמה פעמים קרה לכם שהגעתם לבריכה, שחיתם ונהניתם, אבל גם סבלתם מתופעות לוואי? עיניים אדומות, צורבות וכואבות, גירויים בעור ובקרקפת, ריחות חזקים של כלור וכימיקלים אחרים הנועדו לנקות את הבריכה נדבקים לכם לשיער, לעור ולבגדים, וקשה מאוד להוציא אותם. תפקידו של הכלור הנמצא בבריכה הוא לחטא את המים, אך לבוא במגע עם כלור לעיתים תכופות יכול להביא לתופעות לוואי, בטח ובטח כאשר מדובר בבריכה אשר נמצאת בחצר הפרטית שלכם.

  עם זאת, כיום, הטכנולוגיה התקדמה עם השנים והותירה מאחור את הצורך בכלור לניקוי הבריכות. אמרו שלום לטכנולוגיה החדישה בעולם –  טכנולוגית UV לסינון בריכות, אותה הטכנולוגיה שנמצאת במסנני ברי המים שלכם, הנועדו לשתייה, אבל בגדול. התוצאות הן מדהימות ומעניקות בריכות מטוהרות ונקיות, ללא שימוש בכימיקלים מזיקים.

  טכנולוגיית טיהור המים באמצעות UV מספקת בריכת שחייה בריאה הרבה יותר. הטכנולוגיה דואגת לחיטוי יסודי כנגד כל סוגי החיידקים, כולל אלו העמידים לכלור, על מנת לספק את מעטפת ההגנה הגבוהה ביותר. היא מאפשרת חיטוי ללא החסרונות המצויים בכלור, כמו גם מונעת את הצורך בסופרכלורינציה, טיפולי הלם לפירוק כלור קשור בבריכה, וגם מצמצמת את השימוש באנרגיה המשמשת לאוורר את חלל הבריכה לאחר טיפולי ההלם.

  הטכנולוגיה החדשנית היא לא רק חסכונית מבחינת עלויות, אלא גם עומדת בכל תקנות משרד הבריאות וניתן להשתמש בה לרוב סוגי הבריכות, לרבות בריכות שחיה פרטיות, בריכות שחיה טיפוליות (הידרותרפיות), מתקני ספא וג'קוזי ואפילו עבור מתקנים כמו מגלשות מים. ניתן להשתמש בה גם לבריכות שחייה ציבוריות עד גדלים ויכולות הכלה מסוימות.

  היתרונות שלנו

  כל אנשי המקצוע שאתה צריך תחת קורת גג אחת

  בריכות בטון איכותיות ובטיחותיות

  עיצוב בריכה בהתאמה אישית

  תוספות ושדרוגים נוספים

  שיווק אינטרנטי לעסקים שיווק אינטרנטי לעסקים