ליצירת קשר

  תחימה של הבריכה

  בריכת שחייה ביתית היא אלמנט עיצובי מרשים לחצר הפרטית שלכם ומספקת הנאה לימי הקיץ החמים עבור כל המשפחה, בין אם החלטתם לבלות שבת בבית עם הילדים, לארח מסיבה או ארוחה חגיגית ליד הבריכה. כדי לשמור על בטיחות מירבית, בעיקר אם גרים בבית ילדים קטנים, או ששטח החצר הוא פתוח. לעיתים כדאי להתקין מעקה לבריכה כדי למנוע כניסה של חיות, ילדים, או מבקרים לא רצויים, וכמובן למנוע נפילה. גדר דקורטיבית גם תוסיף לאסתטיקה של החצר ותרענן את מראה הבריכה. ישנם סוגים שונים של חומרים המרכיבים מעקות, לכל אחד מהם יתרונות משלו.

  מעקות זכוכית:
  מעקה זכוכית שקוף הפך לפופולרי בזכות המראה האלגנטי והיוקרתי שהוא מעניק לחצר הבית. הזכוכית היא חסינה וחזקה במיוחד, עמידה, קלה לניקוי, ושומרת על הברק שלה במשך שנים רבות.

  מעקות נירוסטה:
  מעקה מסוג זה גם הוא פופולרי בזכות עמידותו בפני חלודה וקורוזיה. מעקה הנירוסטה הוא יציב מאוד, עמיד בפני רוחות חזקות וטלטול, ומגיע במחירים נוחים.

  מעקות אלומיניום:
  מעקה אלומיניום עמיד במיוחד בפני רטיבות, חום ולכן מומלץ מאוד לשימוש חיצוני בבריכה. כמו כן, ניתן לעצב אותו לאיזה צורה שנרצה, מה שיוסיף סטייל ואופי מיוחד לבריכה שלנו.

  גידור רשת:
  גדר רשת היא גם אמצעי פופולרי לתחימת הבריכה הפרטית. הרשת היא חסכונית למדי, אך עדיין חזקה מספיק על מנת לשמור על בטיחותכם. מפאת חוזקה ויציבותה, הרשת לא תיפגע מחיות מחמד וילדים. גם גדר רשת יכולה להגיע בצורה נשלפת.

  היתרונות שלנו

  כל אנשי המקצוע שאתה צריך תחת קורת גג אחת

  בריכות בטון איכותיות ובטיחותיות

  עיצוב בריכה בהתאמה אישית

  תוספות ושדרוגים נוספים

  שיווק אינטרנטי לעסקים שיווק אינטרנטי לעסקים