ליצירת קשר

  כיסויים בטיחותיים לבריכה

  בריכות שחייה ביתיות הן דרך נפלאה לשמירה על כושר גופני, לאירוח ומסיבות, וגם לימים שטופי שמש בהם מתחשק לרבוץ לצד הבריכה – עם זאת, כדי לשמור על הבריכה נקיה ממזיקים, לכלוך ואבק, וכדי למנוע אידוי מיותר של המים, יש צורך להתקין כיסוי לבריכה. קיימים סוגי כיסויים שונים שלכל אחד מהם יתרונות ייחודיים משלהם, והנה כמה מהם.

  כיסויים סולאריים – הכיסוי הסולארי שומר על טמפרטורת המים, והוא נוח ואטרקטיבי. למרות זאת, כיסוי מסוג זה אינו הרמטי מספיק לחדירת לכלוך, לא מגן מפני כניסת ילדים ובעלי חיים לבריכה, ואינו עמיד במיוחד מפני קרני השמש והכימיקלים.

  כיסוי שקוף – נוזל כיסוי שקוף שלא ניתן לראות אך כן מגן על הבריכה, מפחית את התאיידות המים בכ-40% ושומר על מי הבריכה צלולים יותר. גם בבחירת סוג כיסוי זה, הוא אמנם חוסך בעלויות אך אינו סוגר לחלוטין את פני הבריכה ומונע כניסה של ילדים ובעלי חיים.

  כיסוי גלגלת – גלגלת היא דרך מצוינת ואיכותית לשמור על כיסוי הבריכה שלכם ולסגל לו עמידות, היא מאפשרת הגנה מקסימלית, נוחות ויעילות בשמירה על הבריכה.

  כיסוי PVC – כיסוי זה מותאם במדויק לגודל הבריכה שלכם ומגן עליה מפני אבק, מזיקים וקרינת UV. כיסוי זה הוא עבה במיוחד, כ1.5 מ"מ, ומאפשר הגנה מקיפה ועמידות לאורך שנים רבות.

  כיסוי בטיחותי אוטומטי – כיסוי אוטומטי מסוגל לשאת משקל כבד של עד כשני טון, הוא חוסך עלויות רבות בשמירה על טמפרטורת המים בבריכה, הגנה הרמטית מפני מזיקים ולכלוך, ואף מגן על שפת הבריכה ומשתלב בעיצוב הכללי של החצר.

  היתרונות שלנו

  כל אנשי המקצוע שאתה צריך תחת קורת גג אחת

  בריכות בטון איכותיות ובטיחותיות

  עיצוב בריכה בהתאמה אישית

  תוספות ושדרוגים נוספים

  שיווק אינטרנטי לעסקים שיווק אינטרנטי לעסקים