ליצירת קשר

  אודות החברה

  קבוצת אגם, מתמחה בבניית בריכות בטון מעל 15 שנה והקימה בריכות רבות לבתים פרטיים ולאתרי נופש בכל רחבי הארץ, בכל גודל ובכל צורה.

  החברה חרטה על דגלה לייצר בריכות ברמה הגבוהה ביותר תוך כדי שמירה על תהליך קל ונגיש והקניית שקט נפשי ללקוח גם בתהליך הבניה והרבה שנים לאחר מכן. בריכה היא כבר לא סיפור מורכב להקמה. בימינו, הקמת בריכה לא אמורה להיות פרוייקט מסובך, מלוכלך, יקר ומתסכל. מטרתנו היא להנגיש אותה כמה שניתן ולהקל עליך, הלקוח, עד הטבילה הראשונה בבריכה. ובדיוק לשם כך אנחנו עובדים בכמה מישורים-

  ראשית, שקט נפשי! בניית הבריכה על ידי אנשי מקצוע כוללת בקרת איכות קפדנית בזמן הייצור ופיקוח מקצועי לאורך כל התהליך על מנת להבטיח בריכה אטומה ונקייה מדליפות לאורך שנים רבות. דבר נוסף שמחזק את האטימות והחוזק של הבריכה הוא שהבריכה צפה על כלונסאות בטון, כך שאינה מושפעת מתזוזות הקרקע והסיכוי לסדקים ונזילות הוא אפסי. כל הבריכות של קבוצת אגם עוברות בקרת איכות קפדנית ועומדות בתקנים הנדרשים.

  קבוצת אגם מאמינה במתן תחושת ביטחון ללקוח ולכן מעניקה אחריות לבריכה! החברה מחויבת ללקוח לא רק במהלך העבודה אלא גם זמן רב לאחר שהסתיימה.

  דבר שני, מתוך ניסיון רב שנים החברה מודעת לחשיבות בריכוז כל בעלי המקצוע במקום אחד ולכן באגם ישנם שישה קבלנים – קבלן שלד, קבלן איטום, קבלן ריצוף פסיפס, חשמלאי מוסמך, קבלן בריכות ויועץ בריכות. כולם אנשי מקצוע ברמה הכי גבוה וללא פשרות. בשונה מהרבה חברות אחרות, באגם בריכות כל אנשי המקצוע שאתה צריך, נמצאים תחת קורת גג אחת. הם מתקשרים ביניהם ומקדמים כל פרויקט בשיתוף פעולה ולא תלויים באחריות שלך לקדם כל אחד מהם בנפרד או לדאוג לתקשורת ביניהם. מצב כזה מאפשר לנו להשיג עבורך את האישורים הנדרשים עבור טופס 4 בקלות ובזריזות ואתה פנוי לחייך האישיים.

  חשוב לציין כי בניית הבריכה נבנית בהתאם לבחירות העיצוביות האישיות שלך, הלקוח. עיצוב שנוצר משילוב של טעמך האישי ותנאי השטח של הבריכה. ניתן לבחור דגם מהדגמים הקיימים, לבחור את עיצוב המדרגות, חיפוי הפסיפס, תאורה, רמקולים ואביזרים נוספים. הכל כדי להפוך את החצר האחורית שלך לנווה מדבר חלומי.

   

   

  היתרונות שלנו

  כל אנשי המקצוע שאתה צריך תחת קורת גג אחת

  בריכות בטון איכותיות ובטיחותיות

  עיצוב בריכה בהתאמה אישית

  שיווק אינטרנטי לעסקים שיווק אינטרנטי לעסקים